Home Naše nabídka Katalogy ke stažení Kontakt

Řetězová kola

Řetězová kola nabízíme s nábojem nebo bez náboje. Jsou vyrobena z materiálu C45 DIN 8187. Řetězová kola dodáváme jak standardní tak s indukčně kalenými zuby nebo nerezová dle potřeb zákazníka. Řetězová kola jsou v provedení jednořadé, dvouřadé, třířadé. Řetězová kola v provedení pro upínací pouzdra Taper Lock nebo BEA, jsou určeny pro montáž na hřídel bez dalších úprav.

Nabízíme široký sortiment řetězových kol, které jsou různorodé z hlediska použití a konstrukce. Mezi nimi jsou diskové modely, tvrzené, nerezové, s ložisky nebo náboji, stejně jako speciální verze pro neobvyklé úkoly. Jejich výroba využívá nejkvalitnější materiály a osvědčená řešení, díky nimž jsou tyto prvky přesné a spolehlivé. Mechanismy, které se díky nim vyrábějí, se používají ve velkém měřítku pro konstrukci strojů, komponent a dalších zařízení. Zveme vás k využití naší jedinečné nabídky - zaručujeme plnou spokojenost se zakoupeným zbožím.

Pro speciální aplikace mohou být řetězová kola tepelně zpracovány nebo indukčně vytvrzeny, což výrazně zvýší odolnost proti oděru a tím i jejich životnost.

produkty
Řetězová kola s nábojem
produkty
Řetězové disky
produkty
Řetězová kola litinová
produkty
Řetězová kola hotovým vrtáním v toleranci H7 a drážkou
produkty
Řetězová kola pro TAPER-LOCK
produkty
Řetězová kola s kalenými zuby
produkty
Řetězové kola s ložiskem
produkty
Řetězová kola nerezová ocel
produkty
Řetězová kola pro dva jednořadé řetězy
 
provádění Interaktivní agentura