Home Naše nabídka Katalogy ke stažení Kontakt

Kloubová oka, úhlové klouby, Klouby, kloubové hřídele

 

Přesné hřídelové klouby a hřídele jsou nezbytnými součástmi zařízení, které slouží k přenosu točivého momentu pohonu.

Spolupracujeme mimo jiné s firmou Chivette Unificate S.p.A., výrobcem vysoce kvalitních kloubových hlavic, kulových a vidlicových kloubů.

Chiavette Unificate S.p.A. je italskou společností, která na trhu existuje už 55 let. V tomto období firma získala velké množství zkušeností a své produkty zdokonalovala, přívádějíc na trh značky kloubových hlavic TESCUBAL (ocel na bronz, ocel na ocel) nebo TESNO (ocel/PTFE). Využité technologie jsou důvodem, proč mají komponenty tak dlouhou životnost, a proč umožňují využití také v nepříznivých podmínkách. Katalog produktů Chavette Unificate a také katalog kloubů naleznete na naší stránce.

 

BELDEN Inc. je firmou, která se již přes 40 let specializuje na produkci přesných kloubů a kloubových hřídelí. Firma byla založena roku 1939 v Chicagu, a z původního malého počítačového obchodu se rozvinula v leadera na trhu v oblasti strojních komponentů. BELDEN vyrábí vysoce kvalitní produkty z černé a ušlechtilé oceli. Dokonalá přesnost a vysoká kvalita vyráběných kloubů garantuje dlouhodobé a bezproblémové užívání. Přijměte naše pozvání k prolistování si katalogu produktů firmy BELDEN Inc.

Katalogy ke stažení:

Kloubová oka, kulové klouby,kloubová ložiska

Úhlové klouby, kloubové hřídele, kardanové hřídele

 
provádění Interaktivní agentura